forumpasa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forumpasa

eglecenin resmi sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Daçkalı öğrencilere Türkiye İş bankası desteği

5 posters
YazarMesaj
angel_of_love
Ata'mın İzinde, Ata'm İçin Kazan Fenerbahçe!
angel_of_love

Erkek
Lakap : Sam

Daçkalı öğrencilere Türkiye İş bankası desteği Empty
MesajKonu: Daçkalı öğrencilere Türkiye İş bankası desteği   Daçkalı öğrencilere Türkiye İş bankası desteği EmptyPerş. Ağus. 28, 2008 5:39 pm

Türkiye İş Bankası, eğitim alanında Türkiye'nin en köklü sivil toplum kuruluşlarından Darüşşafaka Cemiyeti ile kapsamlı bir işbirliğini başlatıyor.

Türkiye İş Bankası, eğitim alanında Türkiye'nin en köklü sivil toplum kuruluşlarından Darüşşafaka Cemiyeti ile kapsamlı bir işbirliğini başlatıyor. "81 İlden 81 Öğrenci" başlıklı eğitime katkı projesi ile 2008 - 2009 öğretim yılından itibaren Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nın sınavını kazanan 81 öğrenci, eğitimlerini İş Bankası’nın katkılarıyla sürdürecek.

İş Bankası’ndan yapılan açıklamaya göre; Projeye her yıl 81 yeni öğrenci dâhil edilecek. Öğrencilerin Darüşşafaka’daki eğitim, giyim, barınma, gıda gibi her türlü ihtiyaçları İş Bankası tarafından karşılanacak. Öğrencilerin üniversite eğitimleri sırasında da bankanın katkısı sürecek.

“81 İlden 81 Öğrenci” projesinden bu öğretim döneminde yararlanmaya başlayan ilk öğrencilerin mezun olacağı 14. yılın sonunda İş Bankası katkısıyla eğitim alan öğrenci sayısı bini aşacak. Projenin imza töreni 3 Eylül’de Darüşşafaka’da yapılacak.
http://www.siyasiyorum.com
zeynep
banlandı
banlandı
zeynep

Kadın
Lakap : sorma
ruh hali : Daçkalı öğrencilere Türkiye İş bankası desteği Nerdey10

MesajKonu: Geri: Daçkalı öğrencilere Türkiye İş bankası desteği   Daçkalı öğrencilere Türkiye İş bankası desteği EmptyPerş. Ağus. 28, 2008 6:58 pm

biz yararlanamıyormuyuz bu olaydan şimdi Evil or Very Mad okul zaten hep sonrakilere çalışıyor. bak hem 81 kişilikmiş döneme yeterdi tüh Very Happy
http://www.forumpasa.yetkinforum.com
beren
Uzman Onbaşı
Uzman Onbaşı
beren

MesajKonu: Geri: Daçkalı öğrencilere Türkiye İş bankası desteği   Daçkalı öğrencilere Türkiye İş bankası desteği EmptyCuma Ağus. 29, 2008 2:15 pm

boşver ya ben iyiyim öyle de öyle de okul karşılıyor masraflarımızı =9 ama cidden bizi dışlamaya başladılar tüm şefkat yeni gelnlere (143-144. dönmlere ve onlardan sonra gelicek olanlara) Sad kendi okulumda kendimi fazlalık gibi hissdiyrum yönetim artık bize yabancı gibi davranıyor sanki :S
angel_of_love
angel_of_love

Erkek
Lakap : Sam

MesajKonu: Geri: Daçkalı öğrencilere Türkiye İş bankası desteği   Daçkalı öğrencilere Türkiye İş bankası desteği EmptyCuma Ağus. 29, 2008 2:57 pm

hissetmiyorsun öyleyiz zaten Very Happy:D:D
http://www.siyasiyorum.com
beren
Uzman Onbaşı
Uzman Onbaşı
beren

MesajKonu: Geri: Daçkalı öğrencilere Türkiye İş bankası desteği   Daçkalı öğrencilere Türkiye İş bankası desteği EmptyCuma Ağus. 29, 2008 2:59 pm

Sad yönetim bizi dışlama Sad bağrına bas bizi Razz ya her şey başarı onlar için başarılı değilsen ilgi görmessin vasatsın vb... :@
nur
Genel K.Başkanı
Genel K.Başkanı
nur

Kadın

MesajKonu: Geri: Daçkalı öğrencilere Türkiye İş bankası desteği   Daçkalı öğrencilere Türkiye İş bankası desteği EmptyC.tesi Ağus. 30, 2008 1:13 pm

angel_of_love demiş ki:
hissetmiyorsun öyleyiz zaten Very Happy:D:D

ahaha

ya bize cidden mudurler mudur yardımcıları pıslık gibi bakıo Sad
tahauysal
admin
admin
tahauysal

Erkek
Lakap : tahsin/ admin bey

MesajKonu: Geri: Daçkalı öğrencilere Türkiye İş bankası desteği   Daçkalı öğrencilere Türkiye İş bankası desteği EmptyC.tesi Ağus. 30, 2008 8:59 pm

iş bankası çok iyi bir işe kalkıştı hep kendi yanınızdan bakmayın sonuçta okulu kazanan aama durumu olmayan çok kardeşimiz var biraz bencillik modundan çıkın artık liselisiniz Razz
https://forumpasa.yetkinforum.com

Daçkalı öğrencilere Türkiye İş bankası desteği
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-