forumpasa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forumpasa

eglecenin resmi sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

b** cesitleri ben komik olduu için koyuyrm istmym bana hiç sormadan silsin zamanında çok beenmislerdi die koyyrm

4 posters
YazarMesaj
nur
Genel K.Başkanı
Genel K.Başkanı
nur

Kadın

b** cesitleri ben komik olduu için koyuyrm istmym bana hiç sormadan silsin zamanında çok beenmislerdi die koyyrm Empty
MesajKonu: b** cesitleri ben komik olduu için koyuyrm istmym bana hiç sormadan silsin zamanında çok beenmislerdi die koyyrm   b** cesitleri ben komik olduu için koyuyrm istmym bana hiç sormadan silsin zamanında çok beenmislerdi die koyyrm EmptyPerş. Ağus. 28, 2008 8:01 pm

kicinizdan cikan ceşit ceşit b*kun listesi:

hayalet b*k: sictiginizi zannedip de tuvalete baktiginizda goremediginiz b*k.

temiz b*k: sicip tuvalette gordugunuz ama kiciniza bulaşmayan b*k.

vicik b*k: ozellikle eger bati dunyasinin taharet musluguna sahip olmayan tuvaletlerinden birindeyseniz 50 kere sildikten sonra hala kicinizda kalan b*k ceşidi. eger kicinizi yikama imkanina sahip degilseniz, kicinizla donunuz arasina tuvalet kagidi koymaniza neden olan b*k.

ikinci dalga: tam sicip ayaga kalkmişken daha kakaniz oldugunu anlamaniza neden olan b*k

diet b*k: o kadar cok sicarsiniz ki 3-4 kilo kaybedersiniz. işte o b*k.

anaconda: o kadar uzundur ki, tuvalet fircasiyla parcalara ayirmadan sifonu cekmeye korkarsiniz. (cunku sifondan gelen su anacondaya carpip her tarafa sicrayabilir)

tersine havai fişek gosterisi: cok kisa bir zamanda icinizdeki b*k parcaciklarini bol gazla birlikte fişkirttiginiz durum. genelde tuvaletin her tarafinin kirlenmesine ve “bu muyudu?” demenize sebep olur.

misir b*ku: eh… misira benzeyen b*k.

ah keşke sicabilseydim b*ku: bu b*k kicinizdan cikmamakta israr eder ve uzun sure oturmaniza ve bir kac kere osurmuş olmaniza ragmen icinizde kalir. kabizlikla yakindan alakasi olsa da kabiz olmadiginiz durumlarda da bu b*ktan uretebilirsiniz.

demir b*k: cikarken o kadar cok acitir ki, cikan şeyin demirden ve enlemesine cikiyor oldugunu duşunursunuz.

islak popo b*ku: bu b*k kicinizdan o kadar hizli cikarki, tuvaletteki suyu poponuzun her tarafini az cok islatacak şekilde sicratir. bu sicişin ardindan duş almak dinimizce tavsiye edilmektedir.

sivi b*k: adi ustunde kicinizdan cikan kahverengi siviyla tuvaletin her tarafini berbat etmenize neden olan b*k. o kadar sividir ki, bunu işemenin mumkun oldugunu duşunursunuz.

bol sarimsakli işkembe b*ku: o kadar kotu kokar ki, evin tamamini havalandirmak icap eder. bu b*kun muhtemel nedeni icerken yediginiz onlarca sarimsakli mezenin ustune ictiginiz bol sarimsakli işkembe cormasidir.

sosyete b*ku: koca cussesine ragmen kokmadigi duşunulen b*k.

kucuk şirin pipildekler: ozellikle kamuya acik tuvaletlerde sictiginizda, defalarca sifon cekmenize neden olan b*k. iki uc kere sifonu cekmiş olmaniza ragmen, hala bazi kucuk top gibi parcaciklarin suda yuzdugunu gorursunuz.

isyankar b*k: bu osurmaya calişirken kacirdiginiz b*ka verilen isimdir. genelde evinizde degilken başiniza gelir ve donunuza bulaştigi icin butun gun sizi rahatsiz eder.

komando b*k: kicinizi temizlerken, poponuzun kenarina asili kalarak duşmemeyi başarmiş olan oldukca buyuk b*k parcasina verilen isim.

buzul b*ku: yarisi suyun icinde yarisi da suyun dişinda duran b*k.

gulle b*k: cok kuvvetli bir osurukla birlikte kicinizdan firlayan buyuk b*k parcasina verilen isim. genelde klozetin kirilip kirilmadigini kontrol etmenize neden olur.

şakaci b*k: kicinizdan cikar gibi olur, fakat cikti sanip gevşediginizde geri girer. yarisi gozukur, sonra tekrar iceri girer. bunu cikarmak pek zordur. en iyi yontem yarisini cikarmayi başarinca cikan ksimini tuvalet kagidi ile silmektir.

keci b*ku: kucuk kucuk parcalar halinde cikan ama sic sic bitmeyen b*k. bir nokta da sikintidan sicmayi birakirsiniz, cunku hic bitmeyecek gibidir.

simge b*ku: kicinizdan yavaş yavaş cikar ve yayila yayila serilir. kalkip baktiginizda kesin bir harfe ya da simgeye benzetirsiniz.

yanici b*k: kicinizi o kadar cok yakar ki, kibrit caksaniz yanacagina emin olursunuz.

cifte yogunlukta b*k: sicitiklarinizin bir kismi su da yuzerken, bir kismi suya batmiştir. aralarda bazi “buzul b*k”larina da rastlanir.

tikac: sictiginizda tuvaleti tikayan, sifonu cekince de suyun taşmasina neden olan nadir b*k ceşidi. uzun sureli kabizliktan sonra iyi bir siciş bu etkiyi gosterebilir.

ruyalarinizin b*ku: uzun sureli kabizliktan sonra hayal edeceginiz b*k ceşidi.

beton: ruyalarinizin b*kunun hayata gectigi b*k. bazen tikac şeklinde de gorulebilir.

kayip b*k: sictiktan sonra dogrudan tuvalet deliginden gecip gozlerden kaybolan b*k.

gokkuşagi b*ku: ceşit ceşit renkte meyve sebze etc.yi yedikten sonra iyi sinderemeden sicarsaniz oluşacak olan b*k..

sarkit: sicarken kicinizdan ayrilmayan, bir sure asili kalan b*k. biraz sallanarak duşurmeye calişabilirsiniz.

utangac b*k: tam sicacakken, tuvalet kapisinin onunde birileri oldugunu hissettiginizde iceri kacan b*k.

uyuşturucu b*k: cok uzun surede ciktigindan ayaklarinizin uyuşmasina neden olan b*k.

beklenmedik misafir: tam işerken kicinizdan kacan b*k.

gokgurultusu: bu b*k kicinizdan cikarken o kadar cok ses cikarir ki hem inanamayip gulumsersiniz, hem de ev ahalisine rezil oldugunuz icin kontrol etmeye calişirsiniz fakat kontrol etmeye calişikca daha cok ses cikarabildiginizi anlayip daha cok gulumsersiniz.

arkadaslarr yollarken çok düşündüm ama yollıım dedim yinede eğer rahatsızsanız konuyu sildiriin bnm için bi sorun yok!!!!!!!
angel_of_love
Ata'mın İzinde, Ata'm İçin Kazan Fenerbahçe!
Ata'mın İzinde, Ata'm İçin Kazan Fenerbahçe!
angel_of_love

Erkek
Lakap : Sam

b** cesitleri ben komik olduu için koyuyrm istmym bana hiç sormadan silsin zamanında çok beenmislerdi die koyyrm Empty
MesajKonu: Geri: b** cesitleri ben komik olduu için koyuyrm istmym bana hiç sormadan silsin zamanında çok beenmislerdi die koyyrm   b** cesitleri ben komik olduu için koyuyrm istmym bana hiç sormadan silsin zamanında çok beenmislerdi die koyyrm EmptyPerş. Ağus. 28, 2008 8:02 pm

bunu okumuştum ben muazzam bir şey ya Very Happy:D:DVery Happy

En son angel_of_love tarafından Perş. Eyl. 04, 2008 11:18 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.siyasiyorum.com
zeynep
banlandı
banlandı
zeynep

Kadın
Lakap : sorma
ruh hali : b** cesitleri ben komik olduu için koyuyrm istmym bana hiç sormadan silsin zamanında çok beenmislerdi die koyyrm Nerdey10

MesajKonu: Geri: b** cesitleri ben komik olduu için koyuyrm istmym bana hiç sormadan silsin zamanında çok beenmislerdi die koyyrm   b** cesitleri ben komik olduu için koyuyrm istmym bana hiç sormadan silsin zamanında çok beenmislerdi die koyyrm EmptyC.tesi Ağus. 30, 2008 2:59 pm

çok komik ya ne silmesi Very Happy Very Happy koptum yazıya
http://www.forumpasa.yetkinforum.com
nur
Genel K.Başkanı
Genel K.Başkanı
nur

Kadın

MesajKonu: Geri: b** cesitleri ben komik olduu için koyuyrm istmym bana hiç sormadan silsin zamanında çok beenmislerdi die koyyrm   b** cesitleri ben komik olduu için koyuyrm istmym bana hiç sormadan silsin zamanında çok beenmislerdi die koyyrm EmptyC.tesi Ağus. 30, 2008 3:02 pm

bazıları ıy ıgrenc sil sunu die mızmızlık yapabilir
zeynep
banlandı
banlandı
zeynep

Kadın
Lakap : sorma
ruh hali : b** cesitleri ben komik olduu için koyuyrm istmym bana hiç sormadan silsin zamanında çok beenmislerdi die koyyrm Nerdey10

MesajKonu: Geri: b** cesitleri ben komik olduu için koyuyrm istmym bana hiç sormadan silsin zamanında çok beenmislerdi die koyyrm   b** cesitleri ben komik olduu için koyuyrm istmym bana hiç sormadan silsin zamanında çok beenmislerdi die koyyrm EmptyC.tesi Ağus. 30, 2008 3:08 pm

onu diyen okumasın yazıyı madem Very Happy bir tek başlıktan midesi bulanana da diycek sözüm yok Very Happy
http://www.forumpasa.yetkinforum.com
öykü
ForumPaşası
 ForumPaşası
öykü

Kadın
Lakap : öykü
ruh hali : b** cesitleri ben komik olduu için koyuyrm istmym bana hiç sormadan silsin zamanında çok beenmislerdi die koyyrm Masum10

MesajKonu: Geri: b** cesitleri ben komik olduu için koyuyrm istmym bana hiç sormadan silsin zamanında çok beenmislerdi die koyyrm   b** cesitleri ben komik olduu için koyuyrm istmym bana hiç sormadan silsin zamanında çok beenmislerdi die koyyrm EmptyÇarş. Eyl. 03, 2008 7:31 pm

bence çok komik ama diyecek söz bulamıyorum Very Happy

b** cesitleri ben komik olduu için koyuyrm istmym bana hiç sormadan silsin zamanında çok beenmislerdi die koyyrm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bana kitap al