forumpasa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forumpasa

eglecenin resmi sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bu kadarına da pes!

2 posters
YazarMesaj
angel_of_love
Ata'mın İzinde, Ata'm İçin Kazan Fenerbahçe!
Ata'mın İzinde, Ata'm İçin Kazan Fenerbahçe!
angel_of_love

Erkek
Lakap : Sam

Bu kadarına da pes! Empty
MesajKonu: Bu kadarına da pes!   Bu kadarına da pes! EmptyPerş. Eyl. 04, 2008 1:14 pm

Adapazarı şehir içi trafiğinde denetleme yapan Trafik Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler kontrol için durdukları motosiklet sürücüsünün parmaklarının olmadığını görünce büyük bir şok yaşadı. İki elinde de parmakları olmayan Hüdai Önal polislere motosikleti rahatlıkla kullandığını söyledi.

****** Bulvarı'nda gündüz saatlerinde trafik kontrolleri yapan polisler tarafından durdurulan 43 yaşındaki Hüdai Önal’ın iki elinin parmaklarının olmadığını gören polis memurları "Sen parmakların olmadan nasıl motosiklet kullanıyorsun?" diye sordu. Sürücüsü ise "Normal kullanıyorum" diye cevap verince, polis memurları "Kendi canını düşünmüyorsan başkalarının canını da mı düşünmüyorsun?" dedi. "Allah korusun" diyerek cevap veren parmakları olmayan sürücü, sakat ehliyeti vermedikleri için ehliyetsiz motor kullandığını söyledi.

Sürücünün küçük yaşta bir yangında elleri yanınca iki elinin parmaklarından itibaren kesildiği belirlenirken ehliyetsiz araç kullanmak suçundan adliyeye sevk edildi. Motoru ise ekipler tarafından trafikten men edildi.
http://www.siyasiyorum.com
nur
Genel K.Başkanı
Genel K.Başkanı
nur

Kadın

Bu kadarına da pes! Empty
MesajKonu: Geri: Bu kadarına da pes!   Bu kadarına da pes! EmptyPerş. Eyl. 04, 2008 3:05 pm

vah yazık cok uzuldum ama cidden polislerin yaptıkları iyi olmus herkesin can ve mal saglıgını tehlikeye atıo

Bu kadarına da pes!
1 sayfadaki 1 sayfası