forumpasa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forumpasa

eglecenin resmi sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

MICHEAL JACKSON 50 YAŞINDA !

2 posters
YazarMesaj
zeynep
banlandı
banlandı
zeynep

Kadın
Lakap : sorma
ruh hali : MICHEAL JACKSON 50 YAŞINDA ! Nerdey10

MICHEAL JACKSON 50 YAŞINDA ! Empty
MesajKonu: MICHEAL JACKSON 50 YAŞINDA !   MICHEAL JACKSON 50 YAŞINDA ! EmptyCuma Eyl. 05, 2008 12:55 am

50. Yaşını Cuma günü ( 29 Ağustos 2008) kutlayan Michael Jackson; kalbinde hala genç…

ABC ‘ye ‘Good Morining America’ isimli haber programına telefonla bağlanıp konuşan Jackson ( 28 Ağustos 2008); ‘Çocuklarınla biraz pasta yiyeceğim ve belki birlikte çizgi film izleyeceğiz’ dedi.

3 çocuk babası olan Jackson, 2 kez evlenip boşandı. Çocukları için,onların normal yaşamalarını sağlamayı amaçlayan Jackson; ‘Onların iyi vakit geçirdiklerini gördüğüm zaman oldukça duygusallaşıyorum’ diyor…

2001 yılından bugüne yeni albüm çıkarmayan şarkıcı;yaşamının en mutlu anlarının büyük etki yaratan ‘ Thriller’ ve ‘Off The Wall’ albümlerinin kaydının yapıldığı anlar olduğunu söyledi.
http://www.forumpasa.yetkinforum.com
angel_of_love
Ata'mın İzinde, Ata'm İçin Kazan Fenerbahçe!
Ata'mın İzinde, Ata'm İçin Kazan Fenerbahçe!
angel_of_love

Erkek
Lakap : Sam

MICHEAL JACKSON 50 YAŞINDA ! Empty
MesajKonu: Geri: MICHEAL JACKSON 50 YAŞINDA !   MICHEAL JACKSON 50 YAŞINDA ! EmptyCuma Eyl. 05, 2008 10:59 pm

sansasyonların adamı. gereksiz bir ırk ayrımcısı. "moon walk" hareketi ve dansları dışında beş para etmez.
http://www.siyasiyorum.com

MICHEAL JACKSON 50 YAŞINDA !
1 sayfadaki 1 sayfası