forumpasa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forumpasa

eglecenin resmi sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

dizi hataları

4 posters
YazarMesaj
zeynep
banlandı
banlandı
zeynep

Kadın
Lakap : sorma
ruh hali : dizi hataları Nerdey10

dizi hataları Empty
MesajKonu: dizi hataları   dizi hataları EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 2:33 pm

ZOR HEDEF
Dışı THY olan uçak içerde bir anda ONUR AIR 'e dönüşüyor.

ÇİÇEK TAKSİ
Dış çekimlerde Siena olan araçlar iç çekimlerde bir anda Şahin 'e dönüşüyor.

AYRILSAK DA BERABERİZ
Evdeki tüm eşyalar hacze uğruyor ve ev bomboş kalıyor. Ancak 2 insan bağrışırken evde tek bir yankı bile yok.

SÜPER BABA
Alim'in bilgisayarı varken yazılarını neden daktiloda yazıyor?
Evin küçük kızı Mine elektrik süpürgesiyle evi temizlerken telefon çalıyor ve o da süpürgeyi kapatıyor. Ancak süpürgenin sesi bir anda kesiliyor. Sesin azalarak kesilmesi lazım.

YILAN HİKAYESİ
Yolda yapılan çatışmalara rağmen arabalara hiçbir şey olmuyor.
Memoli araba sürerken devamlı cep telefonuyla konuşuyor. Yasak değil mi?
Zeyno ile Erkan'ın küçükken ağaca yaptıkları kalp, büyüdüklerinde değişiyor.
Rıza'ya yaptıkları baskında Kürşat, silahı bir tezgaha koyuyor. Almamasına rağmen bir sonraki sahnede silah hala onda.
Ambulans yolda ilerliyor ve aracın içinden arka kapısını görüyoruz. Ancak yolun ışıkları, arka camın sağından soluna doğru yansıyor. Galiba ambulans yan yan gidiyor.
Kürşat ve adamı otelin otoparkına iniyorlar. Sarı bir Seat'ı geçip önlerinde polisleri görüyorlar ve hemen polislere arkalarını dönüyorlar. Bu durumda Seat'ın önlerinde olması gerekir. Ama araba arkalarında ve polisler de o arabanın yanında.
Memoli ile Cem, Galeria'nın bulunduğu sahilde konuşuyorlar. Memoli "Gel şurada Galeria var, gidip birşeyler yiyelim" diyerek Galeria'nın tam zıt tarafını gösteriyor.

RUHSAR
Dizinin ilk bölümlerinde Menkıbe Hanım'ın Mazhar için bulduğu Melek, sonraki bölümlerde Generation'da çalışan Şelale oluyor. Ayrıca markette çalışan biri de ilerleyen bölümlerde Generation'da çalışmaya başlıyor.
Ruhsar'ın devamlı başvurduğu Gözüm Abla bilgisayarı sürekli "3, 4, 5, E, R" tuşlarıyla kontrol ediyor. Üstelik bu tuşlarla tüm alfabeyi de yazabiliyor. Ayrıca Gözüm Abla kapkalın olan defterden çok spesifik maddeleri içindekiler hiç bakmadan bile 2-3 sayfa çevirerek buluyor.

REYTİNG HAMDİ
Yarmagül'ün kullandığı dolmuşla, onun kız kardeşine asılan Takoz Selo'nun dolmuşu aynı. İkisinin de plakası 34 TZA 45.
Yarmagül "Ağırlığınca Altın" yarışmasına hazırlanırken kız kardeşi şıklı soruları "Meydan Larousse"dan soruyor.
Yarmagül'ün kullandığı dolmuşun rengi dışarıdan sarı ama içeriden beyaz.
Ayrıca Yarmagül, şoför koltuğunda değil, bir arkada oturuyor ve elinde direksiyona hiç benzemeyen birşey tutuyor.

EYVAH BABAM
Ece ve arkadaşı Metin otoparka geliyorlar. Metin arabanın kilidini açarak biniyor fakat Ece'nin kapısı açılmıyor, Metin kapıyı içerden açıyor. Ancak arabada merkezi kilit olmadığı halde saldırganlar kilitli olan arka kapılardan içeri nasıl giriyorlar?

İKİNCİ BAHAR
Vakkas, oğlu Medet'in kafasını su dolu bir tencereye batırıyor. Ancak, kafası tencereye giren Medet değil, kafası traş edilmiş bir başkası.

TATLI KAÇIKLAR
Rafet ile Saffet güya ölüyorlar ve gazeteden arkadaşı hoca kılığına girerek onlar için "Fatiha Suresi"ni okuyor ama yarım yamalak.
Saffet'in karısı Serap'ın cep telefonu çalıyor ve o da cevaplıyor. Ancak telefonun zil melodisi Ericsson, telefon ise Nokia.

KURT KAPANI
Kenan Kalav, fabrikanın otoparkında karşısından gelen arabanın sağına doğru yürüyor ama araba durduğunda o arabanın sol tarafında.

ÇILGIN BEDİŞ
Dede bir dergi okurken oğlu ise bir gazete okuyor. Ama dergi çevrilirken oluşan ses efekti, gazete efekti ile aynı.

ALINTIDIR
http://www.forumpasa.yetkinforum.com
angel_of_love
Ata'mın İzinde, Ata'm İçin Kazan Fenerbahçe!
angel_of_love

Erkek
Lakap : Sam

dizi hataları Empty
MesajKonu: Geri: dizi hataları   dizi hataları EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 4:20 pm

hehe süperler ellerine sağlık Very Happy

yılan hikayesi amele işiymiş Very Happy

bir de şöyle bir gül sahnesi vardı tam 1700(!)lerin Türk filmleri gibiydi Very Happy:D
http://www.siyasiyorum.com
zeynep
banlandı
banlandı
zeynep

Kadın

dizi hataları Empty
MesajKonu: Geri: dizi hataları   dizi hataları EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 6:06 pm

dizi o kadar uzarsa böyle olur Very Happy
padme

Erkek
Lakap : tugi

dizi hataları Empty
MesajKonu: Geri: dizi hataları   dizi hataları EmptyC.tesi Ağus. 23, 2008 1:35 pm

birşey sorucam angel of love, zeynep ve admin kimler ben tugay biri msnden yada purdan cevap yazarsa sevinirim
http://www.download.com
angel_of_love
angel_of_love

Erkek
Lakap : Sam

dizi hataları Empty
MesajKonu: Geri: dizi hataları   dizi hataları EmptyC.tesi Ağus. 23, 2008 1:37 pm

arkadaşım ilk sorduğun yere yazdık oradan bak işte Smile
http://www.siyasiyorum.com
zeynep
banlandı
banlandı
zeynep

Kadın

dizi hataları Empty
MesajKonu: Geri: dizi hataları   dizi hataları EmptyÇarş. Ağus. 27, 2008 1:46 pm

bizim tugaysan eğer sözüm sana zeynebi tanımıyormusun arkadaşım?? 139dan bir zeynep vardı hani döneminden Very Happy
nur
Genel K.Başkanı
Genel K.Başkanı
nur

Kadın

dizi hataları Empty
MesajKonu: Geri: dizi hataları   dizi hataları EmptyPerş. Ağus. 28, 2008 10:06 pm

bende bilorm bi bölümde sihirli annemde betüş suzana cocuk yapın demişti suzan da olamaz ben erken menopoza girdim demisti sonraki bölumlerde suzanın cocugu oldu Very Happy
zeynep
banlandı
banlandı
zeynep

Kadın

dizi hataları Empty
MesajKonu: Geri: dizi hataları   dizi hataları EmptyPerş. Ağus. 28, 2008 10:10 pm

zuhaha nurcan kasmışsın ya sen de Very Happy bak aklıma getirdin selena da bir kere selena bir kadına yardım ediyordu çantası çalınmasın diye ama kadın soygun yapıyordu sonradan. o yüzden ceza alıyordu iyiliği kötülükle sonuçlandı diye. ama hades bir genci ikna edip yaşlı amcaya tekme attırınca adamın bel ağrısı geçince bir şey olmadı Very Happy lol!
nur
Genel K.Başkanı
Genel K.Başkanı
nur

Kadın

dizi hataları Empty
MesajKonu: Geri: dizi hataları   dizi hataları EmptyPerş. Ağus. 28, 2008 10:18 pm

AHAHA süper

dizi hataları
1 sayfadaki 1 sayfası