forumpasa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forumpasa

eglecenin resmi sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

LUNAPARK BEKÇİSİ

3 posters
YazarMesaj
zeynep
banlandı
banlandı
zeynep

Kadın
Lakap : sorma
ruh hali : LUNAPARK BEKÇİSİ Nerdey10

LUNAPARK BEKÇİSİ Empty
MesajKonu: LUNAPARK BEKÇİSİ   LUNAPARK BEKÇİSİ EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 11:32 pm

Bir lunaparkın gece bekçisi olarak işe başlayan bir vatandaşımız, bir gece çok sıkılmış ve "Bari oyuncaklara binip eğleneyim diye" düşünmüş. Hep binmek istediği ama bir türlü fırsat bulup da binemediği zincirli sandalyeleri gözüne kestirmiş. Hani şu sekolin denilen zincirle yukarıdan bağlı olup dönmeye başlayınca merkez-kaç kuvvetiyle dışarı doğru açılan bi oyuncak vardır ya; işte ona. Vatandaş sandalyeye oturmuş, eline aldığı uzun bir çubukla aletin şalterini açmış. Şalter iner inmez zincir dönmeye başlamış. İçini çocuk gibi bi sevinç kaplamış. Çığlıklar atıp, klasik zincir ayılıkları yapmaya başlamış. Dönmüş, dönmüş, dönmüş... Otomatik olarak duracağını sandığı zincir, bir türlü durmuyormuş. Doğal olarak bir süre sonra vücudu isyan etmeye başlamış; başı dönüyor, midesi bulanıyormuş. Sonuçta sabaha kadar dönmüş durmuş. Sabah mesaiye gelen lunapark çalışanları cesedini hala dönmekte olan zincirde bulmuşlar. Yapılan otopside, bekçinin beynindeki denge merkezi damarlarının patlaması sonucu beyin kanamasından öldüğü ortaya çıkmış...
_ ALINTIDIR _
http://www.forumpasa.yetkinforum.com
öykü
ForumPaşası
 ForumPaşası
öykü

Kadın
Lakap : öykü
ruh hali : LUNAPARK BEKÇİSİ Masum10

LUNAPARK BEKÇİSİ Empty
MesajKonu: Geri: LUNAPARK BEKÇİSİ   LUNAPARK BEKÇİSİ EmptyPaz Ağus. 24, 2008 12:40 pm

gerçekten vahşet paylaşım için sağol zeynep bunu da anlatmışltın bana Very Happy
zeynep
banlandı
banlandı
zeynep

Kadın

LUNAPARK BEKÇİSİ Empty
MesajKonu: Geri: LUNAPARK BEKÇİSİ   LUNAPARK BEKÇİSİ EmptyPerş. Ağus. 28, 2008 3:06 am

evet anlatmıştım Very Happy
nur
Genel K.Başkanı
Genel K.Başkanı
nur

Kadın

LUNAPARK BEKÇİSİ Empty
MesajKonu: Geri: LUNAPARK BEKÇİSİ   LUNAPARK BEKÇİSİ EmptyC.tesi Ağus. 30, 2008 8:22 pm

iğrenç yha sao0l zeynepcan
zeynep
banlandı
banlandı
zeynep

Kadın

LUNAPARK BEKÇİSİ Empty
MesajKonu: Geri: LUNAPARK BEKÇİSİ   LUNAPARK BEKÇİSİ EmptyC.tesi Ağus. 30, 2008 8:23 pm

rica ederim nurcan (:

LUNAPARK BEKÇİSİ
1 sayfadaki 1 sayfası