forumpasa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forumpasa

eglecenin resmi sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Herkes Mutlaka Baksın! Özellikle Modlar..

YazarMesaj
angel_of_love
Ata'mın İzinde, Ata'm İçin Kazan Fenerbahçe!
Ata'mın İzinde, Ata'm İçin Kazan Fenerbahçe!
angel_of_love

Erkek
Lakap : Sam

Herkes Mutlaka Baksın! Özellikle Modlar.. Empty
MesajKonu: Herkes Mutlaka Baksın! Özellikle Modlar..   Herkes Mutlaka Baksın! Özellikle Modlar.. EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 9:03 pm

Arkadaşlar, önemli bir konuyu sizlerle paylaşmak istedim Smile Forum kurallarının bir maddesinin gerektiği bir şey. Şimdi diyelim, bir kullanıcı foruma bir konu açtı; fakat bu konu başkası tarafından daha önceden açılmıştı. Bu durumda yapacağımız, o açılan konuyu bulmak, linkini kopyalamak ve konuyu kilitlemektir. Link vermeden "bu verilmişti" demeyiniz! Link verdikten sonra kilitleyiniz, eğer bulunduğunuz forumda yetkiniz bulunmuyorsa adminlere veya super moda iletebilirsiniz. Bu hassas bir konu olduğundan herkesin titizlik göstereceğine inanıyorum teşekkürler.                                                                                                                                                                                                                              angel_of_love
http://www.siyasiyorum.com

Herkes Mutlaka Baksın! Özellikle Modlar..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-